PRE2015 1 Groep2

From Control Systems Technology Group

Jump to: navigation, search

Het doel van dit project is om een robot te ontwerpen die eten en drinken in het Metaforum bezorgd. Het voedsel komt van de kantine op de begane grond en wordt bezorgd op de eerste verdieping waar studenten zitten te werken.

Wij zullen ons focussen of een verslag (op papier of op de wiki) inclusief:

Eisen voor het design van de robot
Eisen voor de infrastructuur
Proces beschrijving
Simulatie

Ten slotte zullen wij een animatie maken van de robot en het proces, onder andere ook inclusief infrastructuur

Group members

0856398 Monique Huveneers: m.c.d.huveneers@student.tue.nl

0847081 Kevin Mulder: k.mulder@student.tue.nl

0859125 Bas Alers: b.j.alers@student.tue.nl

0875609 Teun Timmermans: t.i.timmermans@student.tue.nl

0866126 Wessel van Lierop: wessel-vl@hotmail.com

0847339 Mark de Ruijter: m.m.d.ruijter95@gmail.com

0810589 Tim Segers: t.segers@student.tue.nl

Planning

Week 1: Onderwerp kiezen

Week 2: Planning en taakverdeling

Week 3: User enquête

Week 4: Other robots

Week 4,5,6: Designen

Week 7: Final presentation

Algemeen: Logboek

Personal tools